Pasaules kausa biatlonā stafete vīriešiem

Esterzundā turpinās pasaules kausa izcīņa biatlonā. Šodien stafete vīriešiem. Latvijas komanda apdzīta par apli un pēdējā vietā.

Par uzvarētājiem kļuva Norvēģijas biatlonisti. Latvijas komandā Renārs Birkentāls, Edgars Mise, Aleksandrs Patrijuks un Andrejs Rastorgujevs Kopā 20 valstu izlases. Birkerntālam sākums neveiksmīgs, viens soda aplis pēc šaušana guļus un pēdējā pozīcija. Stafeti Birkentāls nodeva priekšpēdējais. Vēlāk Mise atkrita uz pēdējo pozīciju. Trešo posmu Patrijuks sāka jau vairāk nekā četras minūtes aiz līderiem. Sāka bet nepabeidza. Līderi mūsējos apdzina par apli, pēdējā vieta.

Intervija - Renārs Birkentāls, Latvijas biatlonists

Cīņā par uzvaru šopēcpusdien atkal labākā bija Norvēģija. Vakar uzvarēja sievietes, bet šodien vīrieši. Otrā šodien Francija, bet trešā Vācija.

Esterzundā ir arī mūsu korespondents Raimonds Gekišs. Viņš zina ko vairāk pa mūsu sportistu neveiksmju iemeslu biatlonā.


Stand Up - Raimonds Gekišs, LTV sporta žurnālists

Intervija - Renārs Birkentāls, Biatlonists

Intervija - Aleksandrs Patrijuks, Biatlons

Intervija - Valdis Bērziņš, Latvijas biatlona izlases treneris

Latvijas izlase kopumā izmantoja vienpadsmit rezerves patronas un slēpoja vienu soda apli. Finišā par apli līderi apdzina arī Bulgāriju, Moldovu un Lietuvu. Uzvaru pēc dāmu triumfa izcīnīja arī Norvēģijas izlase, kas lielā mērā pateicoties brāļiem Tarjem un Juhannesam Bē izcīnīja zeltu. Pasaules kauss turpināsies rītdien ar dāmu 7.5 km sprinta sacensībām. Latviju pārstāvēs Baiba Bendika, Sanita Buliņa un Annija Sabule. Translācijas sākums LTV7 plkst. 15.20. Raimonds Gekišs un Raivo Freimanis no Estešundas, Zviedrijā.