"Riga FC" Eirokausu sezonu sāk ar uzvaru pār "Śląsk Wrocław"

0.0

Lielais futbols Riga FC pret poļu Vroslavas Šlonsk Skonto stadionā nelika vilties – ap tūkstoš skaļu poļu līdzjutēju, stadionā vismaz 130 apsargu un vēl neskaitāmas policijas vienības ap stadionu. Futbola aura tepat Rīgas centrā – šo elektrizēto atmosfēru liekiski izmantoja Latvijas vicečempione Riga FC, jau septitajā minūtē senegālietis Niangs skaisti tika galā ar lempīgajiem pretiniekiem un 1:0. Pēc mirkļa varēja būt jau 2:0, bet šoreiz glāba Polijas vicečempionu vārtu vīrs. Līdz puslaika beigām Šlonsk izlīdzināja spēli, bet otrajā puslaikā vairākkārt bija tuvu tam, lai vienādotu arī rezultātu uz tablo. Beigu beigās Riga FC savu Eirokausu sezonu sāka ar grūtu, bet ļoti svarīgu uzvaru pār Vroclavu 1:0.

Intervija - Raivis Andris Jurkovskis, "Riga FC" aizsargs

Atbildes spēle jau pēc nedēļas daudzu tūkstošu poļu līdzjutēju priekšā Vroclavā.