FIBA Sieviešu Eiropas kausa grupu posma noslēdzošā spēle "TTT Rīga" - "Melikgazi Kayseri"

TTT ar 5-0 bilanci jau bija nodrošinājusi 1. vietu grupā, bet gribēja grupu turnīru pabeigt bez zaudējumiem. Lai Turcijas Kajseri nodrošinātu otro vietu grupā viņām Rīgā bija jāuzvar.

Sākums teicams rīdziniecēm - uzreiz iekrāts +10. Turcijas komanda sakārtoja aizsardzību un neļāva mājiniecēm palielināt pārsvaru. Pirmajā puslaikā ļoti labi no tālās distances uzbruka francūziete Klavo un TTT pirmo puslaiku uzvarēja ar 45 pret 33.

Lai arī TTT demonstrēja izcilu tālmetienu precizitāti, galotne bija saspringta. Viešņas pietuvojās līdz mīnus 2, varēja izlīdzināt rezultātu, bet 2 sekundes prms beigām neiemeta soda metienu. Rīdziniecēm uzvara ar 71 pret 69.