Latvijas un Igaunijas sieviešu florbola līgas spēle "NND/RJTC" - Tallinas "Sparta"

Jāatzīmē, ka tāpat kā pērn dāmām paralēli notiek divi turnīri Latvijas un Latvijas un Igaunijas apvienotajā līgā. NND/RJTC vienība, kas ir apvienotā turnīra līdere uzņēma 5.vietā esošo Tallinas Sparta florbolistes. Pirmajos divos periodos bija jūtams rīdzinieču pārākumu, tomēr to nekādi neizdevās apliecināt rezultāta izpausmē. Pat vairāk lielāko daļu vadībā atradās igaunietes. Pēc 2.periodiem pat ar diviem Elīnas Štrausas rezultatīviem metieniem uz tablo bija neizšķirts 3-3. Un tikai pēdējā trešdaļā notika tas, kam bija jānotiek. Īsā laika sprīdī NND florbolistes guva 3 vārtus, iegūstot izšķirošo pārsvaru. Divarpus minūtes pirms spēles beigām savus otros vārtus spēlē guva Marta Reke, uzstādot beigu rezultātu, NND komandas uzvara ar 7-3.