"Zemgale/LLU" hokejisti "Mestis" līgā uzvar pirmoreiz kopš novembra beigām

Šodien Jelgavā priekšpēdējo 2022. gada hokeja spēli Somijas pēc spēka otrajā līgā jeb ''Mestis'' aizvadīja ''Zemgale''/LLU, uzņemot septītās vietas īpašnieci turnīra tabulā ''Kiekko-Pojat''. No Jelgavas ledus halles ziņo kolēģis Lotārs Zariņš.

Priekšpēdējo spēli šogad Mestis līgā aizvadīja turnīrā pēdējā vietā esošā Zemgale/LLU, uzņemot septītās vietas komandu Kiekko-Pojat.

Jelgavniekiem nevarēja palīdzēt četri pamatsastāva spēlētāji un galvenais treneris Artis Ābols, kuri pārstāv Latvijas U20 izlasi pasaules čempionātā Kanādā. Stūrmaņa lomu uzņēmās Igors Ļebedevs.

Spēles rezultātu mājinieki atklāja pēc nospēlētas pusotras minūtes. Precīzs bija Daniels Andersons. Nepilnas četras minūtes vēlāk zelta ķiveres īpašnieks, rezultatīvākais spēletājs mājinieku rindās Artūrs Homjakovs panāca 2:0. Sasniedzot otrā perioda pusi, Zemgale guva jau trešos vārtus. Pēc brīža sekoja arī ceturtie. Līdz perioda beigām somi vienus vārtus atguva. Rezultāts 4:1. Punktu spēlei pielika Ričarda Bernharda mestā ripa tukšos vārtos 5:1.