Draudzības spēle handbolā Latvija - Čehija

Latvijas valstsvienībai pārbaudes spēlēs sastāvā Davors Čutura iekļāvis uzreiz trīs Latvijas izlases debitantus, vēl vairāki spēlētāji varētu spēlēt junioru izlasē. Sākums gan mūsējiem blāvs – neizmantojām iespējas un 0:3. Iniciatīvu uzņēmās Ņikita Pančenko un Latvija bija atpakaļ spēlē. Abas komandas ilgi nevarēja trāpīt vārtos pat pēc labām epizodēm. Puslaika beigās Latvijai vairākas rupjas kļūdas aizsardzībā un čehi netraucēti no 7 metru atzīmes panāca +6. Pēc atpūtas Latvijas handbolisti iznāca pavisam citādāki – kustīgs, ātrs uzbrukums ļāva panākt -2, bet pēdējā minūtē vairs tikai -1. Emocijas sita augstu vilni – pēdējā kombinācija latviešiem neizdevās līdz galam, bet tāpat Rauls Serafimovičs savāca bumbu un NEIZŠĶIRTS, turklāt pēdējo čehu iespēju neitralizēja šīsdienas kapteinis Edgars Kukša – 24:24