Zīmju valodā. VIP. Orientieristi. Pirmais pusfināls

0.0

Sezonas pēdējā ciklā pie erudītu saimnieka Uģa Joksta "V.I.P." ložā tiksies orientēšanās sporta entuziasti. Pirmajā pusfinālā orientieristu klubs "Ozols" ar kapteini Kristapu Tamužu sacentīsies ar klubu "Kāpa", viņu kapteinis spēlē – Matīss Arnicāns.

Kristaps Tamužs – komandas kapteinis, orientierists kopš sešu gadu vecuma. Trīs bērnu tēvs, vismaz pusgadu dzīvojis septiņās dažādās valstīs. Patīk ceļot, garšo alus, bet patīk arī daudz un ilgi pārvietoties maratonos un 24 stundu rogainingos.

Inguna Kupča – kopš pamatskolas orientējas diennakts gaišajā un tumšajā laikā. Patīk ceļot un audzēt tomātus. Brīvajā laikā vislabprātāk uzturas dabā. Īpašos gadījumos uzcep kādu našķi. 

Antra Skujeniece – ikdienā uzrauga veiksmīgu procesu norisi gan darbā, gan mājās. Brīvajā laikā dzied jauktajā korī "Domino", patīk lasīt dažādu žanru grāmatas un atrasties mežā. Labprāt spēlē galda un erudīcijas spēles.

Matīss Arnicāns – komandas kapteinis, strādā par žurnālistu Latvijas Televīzijā, veido sižetus un vada raidījumu "De Facto". Ir orientēšanās kluba "Kāpa" biedrs. Orientēties sācis pieaugušā vecumā, kad šajā sporta veidā sākuši trenēties bērni. Vēl brīvajā laikā mēdz piedalīties prāta spēlēs un spēlē bungas.

Ieva Rukšāne – Matīsa kluba biedre. Ikdienā koordinē informācijas un komunikācijas tehnoloģiju projektus, bet brīvajā laikā brauc uz mežu, iet pastaigās ar suni vai ada zeķes. Orientējas ilgāk, nekā pati to atceras. Labi padodas matemātika.

Kristers Aparjods – profesionāls sportists, Latvijas kamaniņu sporta izlases dalībnieks. Ar orientēšanos nodarbojas jau gandrīz 20 gadus. Brīvo laiku labprāt pavada ārpus pilsētas, piemēram, mežā. Patīk sēņot, makšķerēt.