Pasaules kausa biatlonā 1+1 jauktā stafete un Jauktā stafete

0.0

Latvijas biatlona izlases līderi Andrejs Rastorgujevs un Baiba Bendika svētdien Pasaules kausa posmā Norvēģijā katrs veica pa vienam soda aplim un ieguva 14. vietu jauktajā 1+1 stafetē.

Distances pēdējā solī uzvaru Norvēģijai nodrošināja Vetle Sjostads Kristiansens, kurš startēja pārī ar Juni Arnekleivu. Zviedri atpalika 0,1 sekundi, bet par bronzas laureātiem kļuva somi 31,3 sekundes aiz uzvarētājiem.

Pasaules kausa posmu Norvēģijā svētdien noslēdza jauktajā stafete, kur Latvijas biatlona kvartets tika apsteigts par apli un ierindojās 18. vietā. Latviju pārstāvēja Sanita Buliņa, Annija Keita Sabule un Renārs Birkentāls, kurš nepaspēja veikt pilnu trešo posmu, tādēļ Edgars Mise trasē nedevās.

Uzvarēja Francijas četrinieks Žilī Simona, Sofija Šavo, Fabjēns Klods un Kentēns Fijons-Maijē, kuri šaušanā izlietoja tikai sešas papildu patronas. Zviedrijas komanda atpalika 32,2 sekundes un finišēja otrā, savukārt Norvēģijas kvartets pēc viena soda apļa nopelnīja vietu uz pjedestāla zemākā pakāpiena 35,9 sekundes aiz uzvarētājiem.