Latvijas futbola Virslīgas spēlē "Tukums" pieveic "Liepājas" komandu

0.0

Pēc spīdošā sezonas starta mājniece Tukums nav uzvarējusi teju divus mēnešus – septiņu neuzvarētu spēļu sērija. Liepājai pēdējās kārtās punkti krājas arvien raitāk un izbraukumā Tukumā Liepāja puslaikā izveidoja virkni momentu, bet allaž acīgs bija Sergejs Vilkovs mājnieku vārtos. Labākā iespēja gūt vārtus gan bija Tukumam, kad pēc sitiena ar galvu norībēja Liepājas vārtu pārliktnis. Līdz pirmajiem vārtiem līdzjutējiem bija jāgaida teju stunda, kad pēc standartsituācijas Kristiāns Kaušelis izvirzīja vadībā Tukumu. Liepāja glābās par visām varītēm un tas arī izdevās 90-tajā minūtē Diāvs izlīdzināja rezultātu. Vēlreiz pamest laukumu ar nokārtu galvu nebija gatavs Bogdans Samoilovs – ar centību, kārtīgu cīņassparu Tukuma kapteinis tomēr izvilka laimīgu mājnieku uzvaru 2:1.

Intervija - Bogdans Samoilovs, FK "Tukums 2000/Telms" kapteinis

Pateicoties uzvarai Tukums nostiprinās Virslīgas sestajā vietā, bet liepājniekiem steigšus jāuzlabo sniegums līdz Eirokausiem, kur pirmajā Eiropas konferenču līgā jāspēlē pret Fēru salu līdervienību.