Kamaniņbraucēji Vītola un Aparjods uzvar Pasaules kausa izskaņā Siguldā, stafetē Latvijai sudrabs

Latvijas kamaniņbraucējiem veiksmīgo dienu uzsāka dāmas. Pēc vakardienas trīs mūsējās bija labāko pieciniekā. Visaugstāk otro vietu ieņēma Elīna Ieva Vītola. Šodien 2.braucienā viņa uzrādīja otro labāko laiku, bet ar to pietika, lai kļūtu par posma uzvarētāju.

Intervija - Elīna Ieva Vītola, PK posma uzvarētāja

Nākamās vietas uz goda pjedestāla ieņēma vācietes Anna Beiraitere un Merle Fraebele. Mūsējās Sigita Bērziņa noslīdēja uz 5., bet Kendija Aparjode uz 7.vietu. Sezonas kopvērtējumā dāmām triumfēja vāciete Jūlija Taubica. Tad sekoja Kristera Aparjoda uznāciens. Uzrādot pārliecinoši labāko rezultātu 2.braucienā, viņš spēja no 4.pozīcijas pakāpties līdz zelta pozīcijai. Otrais palika vācietis Fēlikss Lohs, bet trešais austrietis Niko Gleišers.

Intervija - Kristers Aparjods, PK posma uzvarētājs

Gints Bērziņš divu braucienu summā bija sestais, bet Kaspars Rinks devītais. Noslēdzošajās komandu stafetēs, kā jau varēja gaidīt, galvenās pretendentes uz uzvaru bija Latvijas un Vācijas vienības. Mūsējie bija līderi, bet Vācijas izlase, braucot pēdējā, izmantoja sava dāmu divnieka priekšrocības un apsteidza mūsējos par 14 sekundes sitmtdaļām.

Intervija - Kristers Aparjods, PK posma uzvarētājs

Līdz ar to Pasaules kausa sezona beigusies, bet vē atlicis Latvijas čempionāts, kas notiks nākampiektdien.