Latvijas basketbola izlase dodas uz pēdējo pārbaudi pirms Pasaules kausa

Latvijas basketbola izlase vakar aizvadīja pēdējo pārbaudes spēli pirms došanās uz Pasaules kausu. Pirms turnīra Latvijai priekšā vēl divi pārbaudes mači ar Puertoriko un Lietuvu. Pirms došanās ceļā lidostā komandu pavadīja Lotārs Zariņš.

Ar uzvaru savu skatītāju priekšā Latvijas basketbola izlase noslēdza sagatavošanās ciklu mājās. Somijas valstsvienība tikai mača ievadā spēja izrādīt pretestību, noslēgumā panākums Latvijai ar 94:57. Uzvarētāju gars šodien bija jūtams arī Rīgas lidostā no kurienes 14 spēlētāju kolektīvs uzsāka ceļu uz Taivānu, kur aklimatizēsies un aizvadīs pārbaudes spēles ar Puertoriko un Lietuvas izlasēm.

Intervija - Dāvis Bertāns, Latvijas basketbola izlases spēlētājs

Latvijas izlase uzvaras izcīnīja visās četrās oficiālajās pārbaudes spēlēs savu skatītāju priekšā. Tomēr pārlieku liela pašpārliecinātība spēlētajos nav iezagusies.

Intervija - Aigars Šķēle, Latvijas basketbola izlases spēlētājs

Tuvieniki basketbolistus pavadīja ar siltiem sveicieniem, to skaitā jaunāko spēlētāju izlasē 23 gadus veco Artūru Žagaru, kurš pārbaudes spēlēs saņēma lielu galvenā trenera Lukas Banki uzticību.

Intervija - Artūrs Žagars, Latvijas basketbola izlases spēlētājs

Pasaules kausa finālturnīrs sāksies 25. augustā un Latvija spēlē H grupa Džakartā kopā ar Kanādas, Libānas un Francijas izlasēm.