Latvijas futbola Virsligas spēlē "RFS" pieveic BFC "Daugavpils"

Latvijas futbola virslīgā šovakar viena spēle, vicelīdere "RFS" savā laukumā uzvarēja BFC "Daugavpils" 3-1. Par spēli plašāk Andris Auziņš.

RFS un Daugavpils spēle aizkavējās par piecpadsmit minūtēm, jo daugavpiliešiem pa ceļam uz Rīgu gadījās tehniskas ķibeles. Kavēšanās daugavpiliešu sniegumu īsti neietekmēja – tieši viņu uzbrucējs Ričards Žaldovskis guva pirmos vārtus spēlē.

Viesu prieki gan bija īsi – puslaika izskaņā Virslīgas ražīgākais vārtu guvējs Andrejs Iličs, rezultātu izlīdzināja, tie serbam jau desmitie vārti šosezon. Savu iespaidīgo uzvaru sēriju pret Daugavpili «RFS» gan spēja turpināt – 52. minūtē kotdivuārietis Kuadio panāca 2:1, bet pašā spēles izskaņā vēl viens otrs serbu futbolists Stefans Paničs iesita arī trešos vārtus 3:1. «RFS» Daugavpili uzvarējusi jau 21 spēli pēc kārtas, pēdējo reizi Daugavpilij noturēt neizšķirtu izdevās pirms septiņiem gadiem.