V.I.P. 27.februāris. Fināls

Šovakar liksim punktu kārtējam trīs spēļu ciklam. Pie Uģa Joksta tiks spēlēts fināls – gādāsim, lai kāda komanda uzlabo savu finanšu stāvokli. Šajā ciklā satikās un veiksmi, intuīciju un prātu pārbaudīja ļoti atšķirīgas komandas. 

Ģimenes intereses finālā aizstāvēs Ineses Sitko-Bulles trijnieks un pat ne draugu, bet “Twitter” aktīvistu veidotais Mārtiņa Veides sasaukums. 

Inese Sitko-Bulle – komandas kapteine. Atbild par cilvēkresursu stratēģisko plānošanu vienā no Baltijas aviokompānijām. Pirmā augstākā izglītība – psiholoģijas skolotāja, bet šajā profesijā nav strādājusi. Ar grāmatu lasīšanu var aizrauties tik ļoti, ka lasa līdz pulksten 2.00 vai 3.00 naktī. Sapnis – vecumdienās vadīt savu zirgu fermu.

Aigars Bullis – kapteines vīrs, bioloģijas skolotājs un bērnu futbola skolas treneris. Ne visai patīk gatavot ēst, taču patīk baudīt ēdienu. Ir aizrautīgs sporta pasaules, it īpaši futbola, erudīts. Aigaram ļoti patīk vasarā pļaut zāli. Labi dejo, tikai dara to ļoti reti.

Andris Bullis – kapteines vīra brālis. Andris ir vīrs, tētis, tulks – secību var mainīt atkarībā pie situācijas. Patīk palasīt, patīk parakstīt, bet galvenais – lai gaiši un pozitīvi. Andrim vienmēr ir taisnība!


Mārtiņš Veide – komandas kapteinis, ikdienā darbojas akmens apstrādes jomā. Patīk erudīcijas spēles. Radio spēles “Lieliskais piecinieks” veterāns kopš 1997. gada. Kad iespējams un laiks atļauj, augustā dodas svētceļojumā uz Čenstohovu. Ceļu no Varšavas uz Čenstohovu kājām mērojis jau 11 reizes.

Ģirts Lapiņš – šobrīd Saeimas deputāts, izglītību sācis ar sociālajām zinātnēm, studējis ekonomiku un visbeidzot ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbībā. Interesē literatūra, dokumentālās filmas, no sporta – tā karalis futbols; mēdz paskriet.

Juris Iesaliņš – talsinieks un zemessargs. Strādā celtniecībā, bet brīvo laiku pavada uz dīvāna vai vasarā laukos. Piemīt ass prāts un laba humora izjūta. Erudīts no agrāko laiku erudīcijas spēlēm.