Vienības velobrauciens

Vairāk nekā 4,5 tūkstoši dalībnieku šodien startēja jau tradicionālā Vienības velobraucienā, kas risinājās 32.reizi. No četrām distancēm meistarīgākajā Sporta klases šosejas braucienā, kur bija jāpieveic 133 kilometri devās 118 riteņbraucēji. Pēc apmēram 40 kilometriem pie Zaubes bija izveidojusies neliela līderu grupa. Izšķirošie notikumi risinājās ap 60 kilometru, kad no līderiem atrāvās Igaunijas riteņbraucējs Gerts Kivistiks. Viņam pakaļ sekoja vairāki mūsu jaunie sportisti. Tomēr panākt bēgli neizdevās. Līdz ar to Kivistiks finišēja pirmais lepnā vientulībā 50 sekundes priekšā tuvākajiem sekotājiem. Cīņā par otro vietu Mikus Stepls pārspēja Dāvi Gludavu, kurš līdz ar to finišēja 3.vietā.

Intervija - Mikus Rūdolfs Stelps, 2.vietas ieguvējs

Kalnu velosipēdisti startēja 48 kilometru distancē. Te pārsteigumi izpalika un pirmais finišēja galvenais favorīts Oskars Muižnieks. Dāmām labākā izrādījās Beate Kovgere. Vēl masveidīgajā Tautas klasē šoreiz triumfēja Kārlis Jānis Dāboliņš.