Baltijas TOP regbija līga "Livonija" - "Šiauliai"

Baltijas TOP regbija līgā šodien pārliecinošu uzvaru svinēja Livonia regbisti, kas pārspēja Šauļu komandu. Pirms cīņas tika veiksmīgu iznākumi īsti nevarēja gaidīt. Tomēr jau pirmajās 20 minūtēs mājinieki izdarīja 2 piezemējumus, un panāca 15-0 savā labā. Tad saņēmās lietuvieši un atbildēja ar vienu piezemējumu. Bet puslaika beigās Ivo Kalpiņš izdarīja piezemējumu. Tāpat mājinieki iesita soda sitienu un 23-5 Livonija labā. Pēc pārtraukuma nekas nemainījās, mūsējie pamanījās izdarīt vēl trīs piezemējumus, divus no tiem ieskaitīja Matīsam Zicānam. Klāt nāca arī trāpīgs soda sitiens, kā arī vairāki realizācijas sitieni Valerija Runco izpildījumā, un cīņas liktenis bija izšķirts. Savukārt Šauļu regbisti atkal aktivizējās pašās beigās un arī vienreiz piezemēja bumbu ieskaites laukumā. Summā tik un tā sanāca pārliecinoša Livonijas uzvara ar 45-10.

Intervija - Ivo Kalpiņš, “Livonia”regbists

Livonijas regbistiem tas ir otrais panākums Baltijas TOP līgās un viņi saglabā labas izredzes turnīra turpinājumam.