Pasaules kauss biatlonā. Jauktā stafete un 1+1 jauktā stafete

Latvijas biatlonisti Baiba Bendika un Aleksandrs Patrijuks Oberhofā ieņēma 18.vietu Pasaules kausa piektā posma sacensībās jauktajā pāru stafetē. Uzvarēja Francijas duets Žilija Simona un Emiljēns Žaklēns. Otrajā vietā zviedri Hanna Ēberga un Sebastians Samuelsons, trešajā - norvēģi Tirila Ekhofa un Juhanness Tinjess Bē.

Šodien notika arī 4x6 kilometru jauktā stafete. Latvijai teicamu pirmo posmu veica Bendika, kas stafeti nodeva kā sestā. Mūsu biatlonistiem izdevās sacensības turpināt līdz priekšpēdējai šaušanai, kad Robertu Slotiņu apsteidza par apli un Latvijas komanda tika klasificēta 19. vietā. Uzvaru izcīnīja Krievijas kvartets, finiša spurtā apsteidzot norvēģus, bet trešie finišēja Francijas biatlonisti.