EČ atlases spēle handbolā. Latvija – Itālija

Latvijas vīriešu handbola izlase izcīnījusi pirmo uzvaru Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, Valmierā pārspējot Itālijas valstsvienību.

Atšķirībā no spēles viesos šodien laukumā devās arī komandas kapteinis Ingars Dude, turklāt komandai varēja palīdzēt arī Nils Kreicbergs un Māris Veršakovs. Pirmajā puslaikā Latvijas handbolisti praktiski visu laiku bija vadībā un līdz pārtraukumam ieguva triju vārtu pārsvaru 17:14. Otrais puslaiks ritēja līdzīgā cīņā un mača liktenis izšķīrās pašā galotnē. Tajā veiksmīgāki bija mūsu handbolisti, kuri svinēja uzvaru ar 31:29, revanšējoties par ceturtdien izbraukumā piedzīvoto zaudējumu. Latvijas izlasē rezultatīvākais ar astoņiem gūtiem vārtiem bija kapteinis Ingars Dude, bet sešus vārtus guva Dainis Krištopāns.

Intervija - Dainis Krištopāns, Latvijas izlases handbolists

Nākamā spēle Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā Latvijas handbolistiem paredzēta 28.aprīlī Valmierā pret Norvēģiju.