Latvijas handbola izlases jaunais treneris Ārons Cīrke

Latvijas handbola izlases jaunais treneris vācietis Ārons Cīrke savā karjerā sasniedzis medaļu Eiropas čempionātā kā spēlētājs, tāpat vadījis vairākus augstvērtīgus klubus Vācijā. Treneris centīsies savu pieredzi semināros nodot arī Latvijas speciālistiem. Netipiski, bet Cīrke savus vācu asistentus piesaistīt Latvijas izlasei nedomā.

Intervija - Ārons Cīrke, Latvijas handbola valstsvienības galvenais treneris

«Man palīdzēs tie paši treneri Sandris Veršakovs un Andrejs Narnickis no Latgola. Viņi visu laiku ir te uz vietas un būs manas acis Latvijā.»

Tā kā Cīrke ikdienā strādā Aivja Jurdža klubā Vācijā, Latvijā vācietis tiešām nebūs ļoti bieži. Taču Vācijas spēcīgākajās līgās izlašu spēļu laikā allaž ir pārtraukums.

Intervija - Ārons Cīrke, Latvijas handbola valstsvienības galvenais treneris

«Tas ir lielākais izaicinājums, jo aprīlī mums būs tikai pieci treniņi un jau spēle. Tā ir lielākā atšķirība no strādāšanas klubā un izlasē.»

Cīrkes līgums par Latvijas izlases vadīšanu noslēgts līdz šī cikla beigām, treneris neslēpj, ka uzdevums ir iekļūt Pasaules čempionātā. Tas ļautu ne tikai Latvijai, bet arī viņam pašam kļūt atpazīstamākam. Tāpēc Latvijas nākamā pretiniece Izraēla jau izpētīta.

Intervija - Ārons Cīrke, Latvijas handbola valstsvienības galvenais treneris

«Izraēla spēlē ļoti ātru handbolu, tāpēc mūsu lielajiem spēlētājiem būs jābūt uzmanīgiem, lai nenonāktu 1:1 situācijās.»

Latvijas izlasei pirmā spēle izslēgšanas kārtā pret Izraēlu jau 16.aprīlī izbraukumā, bet atbildes spēle trīs dienas vēlāk Valmierā.

Komentāri

Kategorijas