Motosportisti Kaspars Stupelis un Daniels Vilemsens gatvojas jaunajai sezonai

Kaspars Stupelis un Daniels Vilemsens atkalapvienojušies vienā ekipāžā pēc 17 gadu pauzes – tieši ar lidojošo holandieti Stupelis ieguva savus pirmos divus no četriem Pasaules čempiontituliem. Abi tutulētie motokrosa meistari šogad plāno piedalīties arī Latvijas vietējās sacīkstēs.

Intervija - Daniels Vilemsens, desmitkārtējs pasaules čempions blakusvāģiem

«Šodien mēs te esam ar treniņu motociklu. Īsto sacensību motociklu vēl tikai būvējam un veidojam. Šogad tehnikā būs īpaši uzlabojumi.»

Intervija - Kaspars Stupelis, četrkārtējs pasaules čempions blakusvāģiem

Apvienotā Latvijas un Nīderlandes ekipāža šosezon būs pati vecākā komanda čempionātā. Vilemsens šogad svinēs jau savu 45. dzimšanas dienu. Sākums kopdarbībai bija labs – pirmajās sacīkstēs Nīderlandē pārliecinoša uzvara pārspējot pat šībrīža titula īpašnieku un iepriekšējo Stupeļa pārinieku Etjēnu Baksu.

Intervija - Kaspars Stupelis, četrkārtējs pasaules čempions blakusvāģiem

Intervija - Daniels Vilemsens, desmitkārtējs pasaules čempions blakusvāģiem

«Es gribu braukt vismaz vēl šo sezonu, varbūt pat vairāk, to redzēsim. Gribu vēl reizi braukt uz maksimumu, lai pēc sezonas varētu teikt, ka darījām visu iespējamo un te ir rezultāts. Ja es gribu beigt savu karjeru, tad tikai atdodot sevi par 100%.»

Šogad Pasaules čempionāta kalendārā iekļautu 11 posmi. Taču pirmo reizi kopš deviņdesmito gadu vidus Latvijā pasaules labākos blakusvāģus neredzēsim.

Komentāri

Kategorijas