"NND/RJTC" florbolistes ''Arēnā Rīga'' kļūst par Latvijas čempionēm

Pirms finālmača Rubenes un NND/RJTC komandu izredzes tika vērtētās 50 uz 50, jo gan Latvijas, gan Apvienotā čempionāta pamatturnīrā iekrāja vienādu punktu skaitu. Spēle sākās ļoti rezultatīvi – pēc Loretas Nemiro un Elīnas Dīces metieniem NND ieguva 2 vārtu vadību. Līdz pārtraukumam abas komandas apmainījās vārtu guvumiem un pēc 20 minūtēm 3-1 NND labā. Otrajā trešdaļā Rubenes florbolistēm izdevās rezultātu izlīdzināt. Īpaši jāizceļ Danutes Tinkuses sniegums, kas guva 3 vārtus Rubenes labā, un 4-4. Tiesa, tūlīt pat Marta Reke atkal vadībā izvirzīja NND. Pēdējā periodā vairāk uzbruka Rubene, bet vārtus gūt nespēja. Tikmēr NND izmantoja divas izdevības un ar Nemiro un Dīces metieniem nodrošināja sev uzvaru ar 7-4. Tātad čempionu tituls un zelta medaļas izcīnīja NND/RJTC florbolistes.

Intervija - Olga Timofejeva, "NND/RJTC" kapteine

Ar NND komandas uzvaru tika pārtraukta Rubenes 9 gadu triumfa sērija. Bet bronzas medaļas šogad ieguva Cēsu Lekrings florbolistes.