BK "Ventspils" revanšējas "Kalev/Cramo" basketbolistiem un pagarina pusfināla sēriju

Latvijas - Igaunijas apvienotās basketbola līgas izslēgšanas spēļu turnīrā šovakar norisinājās pusfināla sērijas otrais duelis starp "Ventspili" un pamatturnīra spēcīgāko vienību Tallinas "Kalev/Cramo". No Olimpiskā centra "Ventspils" ziņo sporta korespondents Matīss Timofejevs.

Finālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divas spēles. Pirmajā mačā Ventspils izgāza otro puslaiku un zaudēja regulārās sezonas uzvarētājiem ar -26.

Šovakar kā jau ierasts kurzemnieku rindās līdera lomu uzņēmās Linards Jaunzems. Uz tablo līdzsvars. Ronalda Zaķa tālmetiens ļāva 1. ceturtdaļu ar + 6 noslēgt Ventspilij.

Pēc mazā pārtraukuma produktīvi spēlēja Artūrs Ausējs. Tas ļāva pārsvaru nosargāt. Laba aizsardzība, pārtvertas bumbas un precizitāte no distances ventspilniekiem deva lielu pārsvaru pēc 1. puslaika – 49-33.

Otrajā puslaikā Ventspils spēja noturēt uzņemto tempu. Rezultatīvs turpināja būt Ausējs. Ļoti laba aizsardzība sekmēja Ventspils uzvaru 85-70. Kalev Cramo šis bija tikai 2. zaudējums sezonā.

Artūram Ausējam gūti punkti. Sērijā neizšķirts 1-1.