"Mogo/LSPA" 3. periodā 19 sekundēs gūst divus vārtus un atgriežas vadībā OHL finālsērijā

3. finālspēle sākās ar Mogo hokejistu aktivitāti uzbrukumā. Tomēr Zemgales vārti palika neskarti. Perioda beigās komandas apmainījās lomām, un jau vairāk uzbruka jelgavnieki. Otrās trešdaļas 6.minūtē beidzot viesu uzbrucējam Ričardam Bernhardam izdevās vadībā izvirzījās viesi. Jau drīz sekoja Mogo atbilde – nepieskatīts palika Deivids Sarkanis, un no vārtu priekšas viņš rezultātu izlīdzināja. Pēdējā perioda sākumā vairākas reizes vairākumā spēlēja zemgalieši, taču nespēja to izmantot. Toties viesu hokejista Gustava Millera noraidījumu 6 minūtes pirms spēles beigām ar rezultatīvu metienu sodīja rīdzinieku kapteinis Gints Meija, panākot 2-1 mājinieku labā. Tūlīt jau nākamajā uzbrukumā Kārlis Ozoliņš no gaisa ripu atkal iedabūja Zemgales vārtos. Līdz ar to Mogo hokejisti svinēja svarīgu uzvaru mačā ar 3-1.

Intervija - Gints Meija, HK "Mogo/LSPA" kapteinis

Intervija - Gatis Gricinskis, HK "Zemgale/LBTU" kapteinis

Finālsērijā rezultāts ir 2-1 Mogo labā. Nākamā zelta spēle notiks otrdien atkal Mogo/LSPA laukumā.