"VEF Rīga" trešajā spēlē pēc kārtas uzveic "Liepāju" un iekļūst LBL finālā

Pusfināla sērijas trešajā spēlē VEF Rīga pret Liepāju jau pašā sākumā ieguva deviņu punktu pārsvaru ieliekot pamatu tik ļoti nepieciešamai trešajai uzvarai, lai iekļūtu finālā. Liepājnieki gan ar sīkstu un taktiski gudru basketbolu panāca -5. VEF Rīga treneris Jānis Gailītis gan ātri vien laukumā sūtīja labākos spēkus, kuri pirmā puslaika beigās veica iespaidīgu 14:2 izrāvienu un atpūtā ejot VEF jau +16.

Otrā puslaika sākumā Liepājas uzbrukums iestiga VEF aizsardzībā – vairāk nekā sešas minūtes Liepāja nespēja trāpīt metienus no spēles un VEF pārsvars acumirklī pārsniedza pat 25 punktus. Liepājas izredzes uzvarēt kaut reizi šajā sērijā sagruva, VEF uzvara arī trešajā spēlē ar 73:48 un 14. reizi pēc kārtas VEF spēlēs Latvijas finālā.

Intervija - Dairis Bertāns, BK "VEF Rīga" kapteinis

Savus pretiniekus desmitkārtējai Latvijas čempionei VEF Rīga finālā vēl jāgaida, jo otrajā pusfinālā daudz sīvākajā Ventspils un Zeļļu duelī līdz trim uzvarām rezultāts ir neizšķirts 1-1.