Latvijas basketbola Užavas kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēle BK "Ogre" - BK "Liepāja"

Ogres un Liepājas klubu duelis tika gaidīts ar īpašu intrigu, jo Apvienotajā līga abu komandu rezultāti ir līdzīgi. Lai arī pirmajā spēlē mājinieki bija Ogres basketbolisti, krietni veiksmīgāk spēli sāka liepājnieki. Viņi ātri ieguva 10-2 vadību un visu pirmo puslaiku atradās stabili priekšā laukuma saimniekiem. Lielākais kurzemnieku pārsvars bija 14 punkti, bet puslaiks beidzās 46-38 liepājnieku labā.

Pēc pārtraukuma nekas būtiski laukumā nemainījās - viesiem punktus turpināja krāt Kristaps Ķilps un Emīls Krūmiņš, kamēr ogrēniešiem ar metienu precizitāti neveicās, un rezultatīvi bija tikai leģionāri Endrjū Korums un Mants Juciks. Kad 5 minūtes pirms beigu sirēnas liepājnieki sakrāja jau 21 punktu pārsvaru, radās šaubas par Ogre basketbolistu izredzēm ne tikai spēlē, bet arī summā. Liepājas komanda svinēja pārliecinošu uzvaru ar 96-74 un spēra platu soli pretī pusfinālam.

Intervija - Emīls Krūmiņš, BK "Liepāja" aizsargs

Pusfinālā iekļūs tā komanda, kas būs guvusi vairāk punktus divu spēļu summā. Atbildes spēle notiks pēc 2 nedēļām Liepājā.