Latvijas futbola Virslīgas spēle "Riga FC" - FK "Tukums 2000 / Telms"

Stand Up - Raimonds Gekišs, LTV sporta žurnālists

Rīdziniekiem jau no pirmajām minūtēm piederēja milzu pārsvars bumbas kontrolē. Tomēr uzdevumu augstumos bija Tukuma aizsardzība. Tas gan mainījās 22. minūtē, kad pēc izcilas Miloša Jojiča piespēles Kemelo Ngenā atklāja spēles rezultātu – 1:0. Puslaika izskaņā Tukuma pussargs Raivis Ķiršs saasināja situāciju pie Rīgas vārtiem, bet iespēja palika neizmantota.

Rīgas pārsvars arī otrajā puslaikā bija dominējošs. Turklāt jau tā ievadā Marko Regža ar fantastisku vārtu guvumu dubultoja Rīgas pārsvaru, bet 71. minūtē Regža jau panāca 3:0. Tas viņam bija 19 vārtu guvums šajā virslīgas sezonā. Spēles izskaņā Braiens Peņa pielika punktu Rīgas uzvarā – 4:0 un rīdzinieku pārsvars pret otrajā vietā esošo RFS tagad ir seši punkti.

Intervija - Marko Regža, "Riga FC" uzbrucējs

Virslīgas 32. kārta turpināsies ar četrām spēlēm nedēļas nogalē, kam sekos valstsvienību pārtraukums.