Latvijas-Igaunijas basketbola līgas spēlē BK "Liepāja" pieveic BK "Ventspils"

Šodien Latvijas-Igaunijas basketbola centrālā spēle norisinājās Ventspilī, kur vietējie basketbolisti lūkoja pieveikt savus konkurentus no Baltijas jūras piekrastes dienvidiem - liepājniekus. No Ventspils ziņo kolēģis Andris Auziņš.

Sezonas pirmais Kurzemes derbijs Ventspils pret Liepāju Latvijas-Igaunijas apvienotajā līgā izvērtās par baudāmāko šīs sezonas basketbola spēli sezonā līdz šim. Pirmais puslaiks pagāja vienā elpas vilcienā ar brīnišķīgām darbībām uzbrukumā, kas vēl vairāk uzkurināja pašus laukuma spēlētājus. Puslaikā sešas reizes te vadībā desmitkārtējā Latvijas čempione Ventspils, te Liepājas groza bumbas meistari, kas pērn LBL izcīnīja bronzas godalgas. Puslaikā – Eiropas basketbolam netipiski rezultatīvais 50:41 jeb +9 par labu viesiem no Liepājas.

Pēc atpūtas ventspilnieki atspēlējās teju visu ceturto ceturtdaļu bija vadībā. Pēdējā minūtē vēl četras vadības maiņas, bet pēdējie uzbrukumi neprecīzi un jāspēlē papildlaiks. Tajā veiksme uzsmaidīja liepājniekiem trāpot trīs trejačus pēc kārtas un vairākkārt noturētā aizsardzība ļāva Liepājai svinēt saldu jo saldu uzvaru Ventspilī 104:96.

Intervija - Emīls Krūmiņš, BK "Liepāja" aizsargs

Liepājniekiem šī ir otrā uzvara aizvadītajās divās spēlēs, tāpat arī nākamajai pretiniecei Tallinas Kalev/Cramo.