Latvijas futbola virslīgas spēlē "Auda" uzvar "Valmieras" futbolistus un nostiprinās trešajā vietā

"Jāņa Daliņa" stadionā ritēja līdzīga spēle ar nelielu ķekavnieku pārsvaru. Tāpēc nebija brīnums, ka Audas brazīlietim Režinaldu Ramirišam vienā no epizodēm izdevās izmantot Valmieras vārtsarga neveiksmīgu izgājienu no vārtiem un skaiti raidīt bumbu mājinieku vārtos. Tomēr pēc video atkārtojuma tiesnesis vārtu guvumu neieskaitīja. Puslaika beigās jau vairāk draudu bija Audas vārtiem. Labākais moments radās pēc brazīlieša Ribeiro Rodrigeša sitiena, kad bumba aizspurdza gar pašu vārtu stabu. Pēc pārtraukuma vispirms ar elegantu tālsitienu paspīdēja Audas portugāļu brazīlietis Mateus Klemente, bet lieliski nospēlēja Valmieras vārtsargs. Tomēr jau pēc dažām minūtēm viesu pussargs Aleksejs Saveļjevs ar sitienu vārtu stūrī panāca Audas vadību ar 1-0. Nepilnas 15 minūtes pirms spēles beigām ar sitienu šķērītē Ramirišs otrreiz raidīja bumbu Valmieras vārtos. Mača kompensācijas laikā uz maiņu uznākušais mājinieku futbolists Niks Dusalijevs ar spēcīgu sitienu vienus vārtus atguva. Taču ar to bija par maz. Audai vērtīga uzvara ar 2-1.

Intervija - Aleksejs Saveļjevs, FK "Auda" pussargs

Pēc šīs kārtas Auda savu pārsvaru pār Valmieru pieaudzējusi līdz 4 punktiem. Tiesa valmieriešiem ir vēl viena spēle rezervē.