Latvijas futbola Virslīgas spēle FK "RFS" – "Riga FC"

Šovakar divu līderu cīņa Latvijas futbola virslīgā – cīņa par titulu RFS pret Rigu FC, galvaspilsētas duelis. Šoreiz atkal neizšķirts 0 pret 0. Tā bija abu komandu ceturtā savstarpējā spēle šajā sezonā, visas trīs iepriekšējās bija beigušās neizšķirti. Tabulā līdere Riga FC līdz šim apsteidza RFS par trim punktiem cīņā par titulu.

Sākumā nedaudz aktīvāka Riga FC. Pēc puslaika gan 0- 0, jo abas komandas spēlēja ļoti piesardzīgi. RFS aktivizējās, uzbruka nedausdz vairāk. 77 minūtē pēc soda sitiena kāju pielika Hardijs Prenga,- vārti, bet – pēc videoatkārtojuma fiksēta aizmugure... kaut pasīvā, bet aizmugure, kas varēja patraucēt aizsargiem. Galvenais tiesnesis no Polijas. Beigās tā arī palika, bez vārtu guvumiem kaut izskaņā RFS palika mazākumā. Daudz izdevību gūt vārtus šajā spēlē nebija. 4x neizšķirts abu komandu starpā. Šoreiz 0-0. Abu komandu starpā tāpat paliek trīs punkti. Līdere ir Rīga FC.