Latvijas futbola Virslīgas spēle FS "Jelgava" - BFC "Daugavpils"

Šodien bija vēl viena spēle, Jelgava pret Daugavpili. Tā beidzās neizšķirti 0-0. Par šo cīņu īsumā no Jelgavas ziņo Normunds Melderis.

Pirms Jelgavas un Daugavpils komandu spēles priekšroka tika dota zemgaliešiem, jo viņi līdz šīm bija ieguvuši 8 punktus vairāk, tabulā atradās 3 vietas augstāk, kā arī spēlēja savā laukumā. Spēlē tas īsti nebija manāms, jo visas 90 minūtes spēku samēri bija absolūti līdzīgi. Vienlaikus bīstamas izdevības radās ļoti reti. Divi spilgtākie momenti tika izveidoti spēles beigu daļā. Vispirms Jelgavas uzbrucējs Viktors Osuagva trāpīja par daugavpiliešu vārtu stabu. Bet pēc dažām minūtēm līdzīgi mājinieku vārtu konstrukciju pārbaudīja Ramins Nasirli. Vārtsargi tā arī netika pārspēti, tāpēc fiksēts bez vārtu neizšķirts 0-0.