UEFA Konferences līgas kvalifikācijas spēlē "RFS" uzvar "Makedonija GP"

Slokas stadionā ar atbalstu no pirmās minūtes RFS metās cīņā pret Makedonija GP, kas viesos pārspēta ar 1:0. Mača sākumā bumbu vairāk kontrolēja mājinieki, izveidojot momentus pie pretinieku vārtiem. Ko līdzīgu centās sarūpēt arī viesi. Puslaika izskaņā RFS sarūpētās divas standartsituācijas Makedonija neitralizēja. Taču nākamajā uzbrukumā Sedrika Kuadijo sitiens bija netverams mājinieki atklāja mača rezultātu.

Otrā puslaika ievadā viesi rezultātu izlīdzināja, bet drīz vien atbildi ātrajā pretuzbrukumā sarūpēja Kuadijo, izceļoties ar otro vārtu guvumu mačā. Bumbas kontrole vairāk piederēja Makedonija vienībai salīdzinājumā ar pirmo puslaiku. Puslaika pusē Stefans Paničs panāca jau 3:1. Bet treknu punktu spēlei ar ceturtajiem vārtiem pielika Dmitrijs Zelenkovs. RFS panākums atbildes spēlē ar 4:1.