Latvijas - Igaunijas basketbola līgā BK "Ogre" pieveic BK "Liepāja"

Latvijas - Igaunijas apvienotajā basketbola līgā šovakar ''Liepāja'' viesojās pie ''Ogres'' basketbolistiem. No Ogres ziņo kolēģis Lotārs Zariņš.

Līdz šim sezonas lielākais pārsteigums Liepāja, kas pirmajos trīs mačos attiecīgi pārspēja “VEF Rīgu”, “Kalev/Cramo” un “TalTech” šodien viesojas Ogrē. Mājiniekiem 10. vieta turnīrā, kamēr liepājnieki piecas vietas augstāk.

Mača sākumā abas komandas apmainījās pāris uzbrukumiem, bet pirmos divus punktus guva Ogre. Praktiski visu pirmo ceturtdaļu vadībā bijā mājinieki - viņiem arī panākums ar 21:16.

Otrajā ceturtdaļā liepājnieki netrāpīja vairākus vieglus metienus, tikmēr Ogre atvēzējās uz trīspuntniekiem, gūstot piecus no tiem. Pirmais puslaiks noslēdzās ar mājinieku pārliecinošu dominanci 47:32.

Trešās ceturtdaļas ievadā Liepāja samazināja rezultāta starpību līdz 10 punktiem. Taču mājinieki turpināja turēt kāju uz gāzes pedāļa. Noslēdzošajā spēles daļā liepājnieki  samazināja punktu starpību, pat līdz sešiem punktiem, bet panākums beigās tāpat Ogrei ar 81:68. Rezultatīvākais mājiniekiem ar 27 punktiem bija Edgars Lasenbergs.

Intervija - Edgars Lasenbergs, BK “Ogre” spēlētājs

Tagad Ogre pakāpusies uz 5.vietu, bet Liepāja noslīdējusi divas pozīcijas zemāk.