Latvijas futbola Virslīgas spēlē "Grobiņa" pieveic "Tukuma" futbolistus

0.0
Latvijas futbola virslīgā šodien divas spēles, "Daugavpils" uzvarēja "Mettu" ar 4-0, bet "Tukums savās" mājās zaudēja "Grobiņai" ar 1-2. Par šo cīņu stāsta korespondents Andris Auziņš.

"Grobiņa" izbraukumā ar 2:1 pieveica "Tukums 2000"/"Telms" komandu. 49.minūtē grobiņnieks Devids Dobrecovs pēc Deņisa Rogova pārkāpuma nerealizēja 11 metru soda sitienu, trāpot pa vārtu stabu, taču pirmais pie bumbas bija un 1:0 viesu labā panāca Artjoms Rozgoņuks. 64.minūtē izlīdzinājumu pēc Kristapa Kārļa Krieviņa piespēles panāca Žodi Stefensons - 1:1, taču astoņas minūtes vēlāk mājiniekus mazākumā atstāja Deņiss Rogovs, kurš 26 minūšu laikā nopelnīja otro dzelteno kartīti. Viesiem uzvaras vārtus 78.minūtē guva Markuss Kruglaužs - 2:1.