"Garkalne/Livonia" aizvada treniņus pirms Baltijas TOP līgas spēles ar "Vairas"

0.0
"Livonijas" regbija komanda sestdien cīnīsies par čempionu titulu Baltijas līmenī - Top līgas finālā Šauļos pret vietējo "Vairas". Par mūsējo gatavošanos Andris Auziņš.

Livonijas regbisti kļuvuši par pirmo Latvijas komandu, kas jelkad spēlējusi Baltijas līgas finālā, līdz šim Top Līgā dominēja Lietuvas komandas, tagad galveno līgas trofeju iespēja atvest uz Latviju ir tieši Livonijai. Latvijas vicečempione Baltijas līgā spēlē daudz labāk nekā Latvijas līgā vienkārša iemelsa dēļ – Baltijā livoniešiem palīdz vairāki regbisti, kas ikdienā spēlē citos klubos. 

Intervija - Mārcis Rullis, RK “Livonia” treneris

Intervija - Uvis Vasiļenko, RK “Livonia” uzbrucējs

Fināls Livonijai gan būs jāaizvada bez sezonas līdera dienvidāfrikāņa Donovana Du Rānta, bet bez viņa jau livonieši spēlēja arī pusfināla atbildes spēli. 

Livonija regulārajā sezonā pret Lietuvas regbija vecāko komandu Vairas piekāpās vien ar -3, bet finālā Šauļos Livonija ir motivēta sasniegt vēl nebijušus augstumus.

Intervija - Uvis Vasiļenko, RK “Livonia” uzbrucējs

Intervija - Mārcis Rullis, RK “Livonia” treneris

Otra Latvijas komanda Miesnieki jau 14. reizi kļuva par Latvijas čempioni, bet Baltijas līgā ķekavniekiem vien septītā vieta.