Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - BFC "Daugavpils"

Latvijas futbola čempionātā cīņa par palikšanu virslīgā svarīgu uzvaru izcīnīja Jūrmalas Spartaks, kas viesos ar 3:1 pārspēja Supernovu. Vēl par divām spēlēm stāsta Normunds Melderis.

«Riga FC» - BFC «Daugavpils»

Vicelīderi Riga kluba futbolisti šodien samērā viegli tika galā ar Daugavpils komandu. Spēles iznākums lielā mērā bija skaidrs jau pēc pirmajām 45 minūtēm. Vispirms ar rezultatīvu sitienu pēc izrāviena izcēlās Jurijs Kendišs. Tad pāris labas izdevības radās arī visiem, taču glāba vārtsargs Nils Puriņš. Savukārt pirms pārtraukuma Luiss Marselo Torres panāca 2-0 Riga labā. Otrajā puslaikā uznāca lietus. Šādos apstākļos rīdzinieki divreiz nopelnīja izdevības izpildīt 11 metru soda sitienus uz daugavpiliešu vārtiem. Abas tika izmantotas. Vispirms to paveica Lukass Ranžels, bet jau kompnesācijas laika izskaņa Duglass Aurelio guva 4 vārtus. Līdz ar to Riga klubam pārliecinoša uzvara pār daugavpiliešiem ar 4-0.

Intervija - Iļja Korotkovs, “Riga FC” aizsargs

Pēc uzvaras Rīga FC futbolisti joprojām no līderiem – valmieriešiem atpaliek par 5 punktiem.

«RFS» - FK «Tukums 2000/ TELMS»

Tikmēr diezgan negaidītu neveiksmi piedzīvoja pašreizējie valsts čempioni RFS. Savā laukumā viņi nespēja salauzt Tukums 2000 pretestību. Tiesa, jāpiebilst, ka Eiropas kausu ietekmē RFS sākuma sastāvā laida virkni futbolistu, kas parasti atrodas rezervē. Pirmajā puslaikā pēc stūra sitiena Elvis Stuglis, raidot bumbu tukumnieku vārtos ar galvu, vadībā izvirzīja RFS. Apmēram 15 minūtes pirms spēles beigām paspīdēja viesi. Divas Ata Ozola piespēles ar dažu minūšu intervālu divreiz rezultatīvi izmantoja Dāvis Zeltiņš, un rezultāts jau bija 2-1 Tukuma labā. Tas gan nebija ilgi, jo Stuglis, gūstot savus otros vārus spēle panāca izlīdzinājumu. Rezultāts vairs nemainījās un cīņa noslēdzās ar neizšķirtu 2-2. Iznākums būtiski pasliktināja RFS izredzes uz sudraba medaļām, bet no Valmieras kluba viņus tagad šķir jau 9 punkti.