Baltijas volejbola līga. "RTU/Robežsardze/Jūrmala" - SK "Jēkabpils Lūši"

Šī bija otrā abu komandu spēles šosezon. Pirms nedēļas Superkausa spēlē ar 3-0 uzvarēja “Robežsardze”. Te gan jāņem vērā, ka starpsezonā “Lūši” zaudēja vairākus savus līderus, kas tagad spēlē ārzemēs vai citos Latvijas klubos. Dienu iepriekš gan RTU aizvadīja smagu piecu setu maču ar daugavpiliešiem, tāpēc izredzes tika vērtētas 50 uz 50. Pirmais sets sākās ar jēkabpiliešu dominanci. Tomēr tā vidū jau saimniekojas mājinieki un uzvarēja setu ar 25-20. Otrajā setā jau “Lūši” visu laiku atradās vadībā, un šoreiz “Robežsardze” neko nespēja mainīt. Trešajā setā jau labāk nospēlējot galotni ar tādu pat rezultātu 25-21 pārāki bija viesi, pa setiem panākot vadību 2-1. Ceturtajā setā arvien vairāk sāka izpausties “Robežsardzes” volejbolistu nogurums. Savukārt viesi jutās arvien pārliecinošāk, un laukuma saimniekiem daudz variantu nebija. “Lūšu” uzvara 25-19, bet visā mačā panākums ar 3-1.

Intervija - Zigurds Adamovičs, SK “Jēkabpils Lūši” uzbrucējs

Četru setu uzvara ļauj “Jēkabpils Lūšu” volejbolistiem uzreiz ieņemt trešo vietu. Savukārt RTU/”Robežsardze/Jūrmala” atrodas vienu vietu zem jēkabpiliešiem – ceturtajā pozīcijā.