Latvijas futbola Virslīga. SK "Super Nova Salaspils" - FK "Tukums 2000 / Telms"

Šodiena Latvijas futbola Virslīgā aizvadīta viena spēle, kurā SK "Super Nova Salaspils" piekāpās FK "Tukums 2000 / Telms". Vairāk par spēli zina stāstīt kolēģis Andris Auziņš

Tukumam un mājniecei Supernovai līdz šim bija pa vienam izcīnītam punktam – Salaspilī Supernovas mājas spēlē daudz skatītāju atbalstīja Virslīgas debitanti, jau iepriekš Virslīgas gaisu apostījušajam Tukumam sākumā lielāks pārsvars, kas vainagojās ar teicamām epizodēm, bet līdz vārtu guvumam ilgi nebija jāgaida – 11. minūtē teicamu piespēli soda laukumā vārtu guvumā pārvērta japāņu leģionārs Gomi. Mirkli vēlāk varēja būt jau 2:0 par labu Tukumam, bet SuperNOvu paglāba tiesnešu fiksētā aizmugure. Puslaika beigās pārsvars mājniekiem, bet izcilās iespējas palika nerealizētas – te paši netrāpa, te tukumnieku aizsargi bloķē sitienu. Supernova pat nespēja realizēt 11m soda sitienu, kļūda sitienā veterānam Vugaram Askerovam. Minimālo 1:0 Tukums saglabāja līdz finālsvilpei izcīnot savu pirmo uzvaru šosezon!