Dzērbenes pusē aizvadīts Latvijas čempionāts orientēšanas sportā garajā distancē

0.0

Dzērbenes pusē aizvadīts Latvijas čempionāts orientēšanas sportā garajā distancē, kas pulcēja 550 dalībniekus. Vīriešiem bija jāveic 14 ar pus kilometrus gara distance ar 29 kontrolpunktiem. Te ļoti pārliecinoši pirmais bija Uldis Upītis, kas Latvijas čempionātā uzvarēja otro gadu pēc kārtas. Upītis otrās vietas ieguvēju Edgaru Bertuku apsteidza par vairāk nekā 6 minūtēm. Bet labāko trijnieku noslēdza Kristaps Jaudzems. Sievietēm distance bija nedaudz īsāka 11 kilometri ar 24 kontrolpunktiem. Dāmu konkurencē savu čempiones titulu aizstāvēja Elza Ķuze, kura precīzi par 6 minūtēm aiz sevis atstāja sudraba godalgas ieguvēju Signi Sirmo. Bronzas medaļu izcīnīja Ieva Rukšāne.

Intervija - Elza Ķuze, Latvijas čempione

Junioru konkurencē uzvaras izcīnīja Leonarda Baltiņa un Edvards Zvirgzdiņš, līdz ar to iegūstot tiesības pārstāvēt Latviju Pasaules junioru čempionātā.