Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Liepāja" - "VEF Rīga"

Pēc pirmajām 10 minūtēm ar 21-15 vadībā bija “Liepājas” basketbolisti. Mājinieki veiksmīgi iekaroja rīdzinieku grozu un rezultāts ilgu laiku bija viņu labā. Tā tas turpinājās līdz otrās ceturtdaļas pēdējām divām minūtēm, kad pēc Džalena Raileja tālmetienu minimālu pārsvaru ieguva “VEF”. Puslaika izskaņā ar tālmetieniem mājinieki atguva vadību. Puslaiks beidzas 42-38 “Liepājas” labā. Pēc pārtraukuma atkal turpinājās mājinieku vadība. Ar cīņassparu liepājnieki kompensēja meistarības atšķirību. Tomēr trešās ceturtdaļas beigās “VEF” atkal pārņēma vadību. Lai arī mājinieki vienubrīd panāca neizšķirtu 75-75, galotnē pārliecinošāk nospēlēja rīdzinieki. Viesiem uzvara sīvā mačā ar 83-77. “Liepājas” sastāvā visvairāk 22 punktus guva Roberts Bērziņš.