MHL. HK "Rīga" - "SKA-Varyagi"

Krievijas jaunatnes līgā hokeja klubs "Rīga" savā laukumā uzņēma "SKA-Varyagi" un lūkoja pārtraukt neveiksmju sēriju. Spēli vēroja Matīss Timofejevs.

Sezonu HK Rīga sāka, sešos mačos izcīnot 5 uzvaras un Rietumu konferencē ieņēma 3.vietu. Turpinājums ne tuvu nav bijis tik spīdošs... Pēdējos 16 mačos tika ciesti 14 zaudējumi. Pirms mača rīdzinieki ieņēma 14, bet šīs dienas pretinieki “SKA-Varyagi” 10. vietu rietumu konferencē. Sākumā rīdziniekus pievīla disciplīna. Vienu no vairākumiem viesi spēja izmantot un bija priekšā ar 1-0. Pēc pārtraukuma ar veiksmes palīdzību SKA Varyago dubultoja pārsvaru - 2-0. Trešajā trešdaļā pilnībā dominēja rīdzinieki – vispirms Ričards Beņislavskis panāca 1-2, bet pēc tam komandas līderis Patriks Zabusovs izlīdzināja rezultātu. Ne pamatlaikā, ne papildlaikā Rīga uzvaru nespēja izraut. Pēcspēles metienos precīzs bija tikai Rolans Vasiļjevs. Pretinieki realizēja trīs un svinēja uzvaru ar 3-2.