Latvijas futbola Virslīgas spēle FK "Liepāja" - "Riga FC"

0.0

Liepājai sezonas sākums ir pats sliktākais komandas pastāvēšanas vēsturē – pēdējā vieta un ļoti blāvs sniegums. Pirmajā puslaikā Liepāja pret Riga FC iesaistījās totālajā futbolā ar milzum daudz vārtu gūšanas epizodēm. Puslaika beigās tiešo brīvsitienu gan izmantoja Rīgas argentīnietis Karosko un 1:0 par labu Riga FC.

Otrajā puslaikā Riga FC dominēja – taču izšķērdēja vienu epizodi pēc otras. Liepāja pretuzbrukumā nopelnīja 11m soda sitienu, ko realizēja Luka Silagadze. Atlikušajā laikā Riga FC vēl varēja gūt kaudzi ar vārtiem, bet neizmantoto iespēju spēlē Liepājai izdevās noturēt neizšķirtu 1:1, kas ir gandrīz uzvaras vērtē, jo pēdējo reizi Liepāja Rīgai punktus atņēma pirms diviem gadiem.

Intervija - Jānis Grīnbergs, FK "Liepāja" pussargs

Iegūtais punkts ļauj Liepājai pamest pēdējo desmito pozīciju Virslīgā, bet Riga FC vēl aizvien paliek otrā aiz čempiones RFS.