Latvijas sieviešu handbola līga. "Stopiņu NHK" - SK "Latgols"

Vairākkārtējās valsts čempiones Stopiņu NHK spēlētājas šodien  savā laukumā Ulbrokā uzņēma Ludzas «Latgols» handbolistes. Faktiski no pirmās līdz pat pēdējai minūtei vadībā bija mājinieces, tomēr ilgu latgalietes atpalika ar nelielu vārtu starpību, un uzturēja intrigu jautājumā par spēles uzvarētāju. Otrā puslaika 5.minūtē viešņas samazināja atstarpi līdz diviem vārtiem. Tomēr puslaika vidū vārtos labi nospēlēja Baiba Baumane, un beidzot laukuma saimnieces spēja iegūt jau sešu vārtu pārsvaru, kas arī noteica spēles likteni. Pēdējās minūtēs mājinieču rindās laukumā devās arī rezervistes, bet tas netraucēja Stopiņu komandai gūt uzvaru pār Ludzas handbolistēm ar 31-24.

Intervija - Ivita Asare, Stopiņu NHK kapteine

Tagad pēc 3.kārtām Stopiņu NHK kontā ir 5 punkti, bet ludzānietēm tas bija pirmais zaudējums turnīrā.