Latvijas-Igaunijas basketbola līga. "Latvijas Universitāte" - BK "Liepāja"

Baltijas basketbola līgā kalendārs bija savedis kopā tabulas kaimiņus sestajā vietā esošos Latvijas Universitātes basketbolistus un vienu vietu zemāk esošo «Liepājas» komandu ar vienādu bilanci – diviem zaudējumiem. Spēles sākums iezīmēja liepājnieku pārsvaru +8, kas ņemot vērā sastāva komplektāciju, bija visnotaļ saprotams.  Tomēr jau pirmās ceturtdaļas beigās studenti panāca izlīdzinājumu. Otrajās desmit minūtēs kurzemnieki šoreiz jau iekrāja 17 punktu pārākumu. Taču Universitātes basketbolisti spēlēja ar 100% atdevi un pamazām to sadeldēja. Arī trešajā ceturtdaļā liepājnieki pēc uzrāviena panāca plus 14, tomēr atkal mājinieki to dzēsa. Pēdējā periodā aina atkārtojās – liepājniekiem četru līdz piecu punktu vadība, bet studenti četras sekundes pirms finālsirēnas to samazināja līdz vienam punktam. Vairāk viņi nespēja, un smagu, samocītu un minimālu uzvaru ar 83-82 svinēja «Liepājas» komanda.

Intervija - Dāvis Geks, «BK Liepāja» aizsargs

Šīs spēles iznākums būtiski nemainīja abu komandu pozīcijas, un tās joprojām atrodas tabulas viducī.