LBL izslēgšanas spēļu turnīrā "Rīgas Zeļļi" sakauj "Valmieru" un nonāk uzvaras attālumā no pusfināla

"Rīgas Zeļļi" šodien Latvijas Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas trešajā mačā savā laukumā uzņēma "Valmiera Glass"/"Vidzemes Augstskola" basketbolistus. No Daugavas sporta nama ziņo sporta korespondents Andris Auziņš.

Latvijas basketbola līgas ceturtdaļfinālā iepriekšējais Zeļļu zaudējums Valmierai bija pārsteigums, sērijas trešajā spēlē valmierieši zeļļiem parādīja zobus vien pašā spēles sākumā – esot vadībā teju visu pirmo ceturtdaļu, tiesa, kad grozā sāka krist rīdzinieku tālmetieni, Valmierai argumentu pretspēlei īsti nebija. Puslaikā Zeļļi valmieriešu grozā ielādēja 9 trejačus, kamēr vidzemnieki vien trīs. Atpūtā ejot milzīgais Zeļļu 22 punktu pārsvars jau morāli bija sagrāvis valmieriešus.

Pēc atpūtas Zeļļi vairs nespēlēja savu "skrien un met" basketbolu, vairāk pacietīgi dedzinot spēles laiku un tāpat turot Valmieru drošā 20 punktu atstatumā, spēles beigās – Zeļļu uzvara ar 90:67.

Intervija - Juris Vītols, BK "Rīgas Zeļļi" aizsargs

Sērijā līdz trim uzvarām Zeļļi ir vadībā ar 2-1, nākamā spēle jau ceturtdien Valmieras mājas laukumā. Jau rītdien Zeļļu ģenerālmenedžeris Artūrs Šēnhofs uzrunās abus Zeļļu garā gala līderus Zigmāru Raimo un Franci Lāci par iespēju atgriezties Zeļļu sastāvā pēc tam, kad viņi nodrošinājuši ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm 3x3 basketbolā.