"Tenax Dobele" pārspēj Kauņas "Granitas-Karys" un iekļūst Baltijas līgas finālčetriniekā

Baltijas handbola līgas ceturtdaļfināla atbildes spēle starp "TENAX Dobele" un Kauņas "Granitas-Karys" tika gaidīta ar zināmām bažām, jo viesos mūsējie nospēlēja neizšķirti. Spēles sākums bažas apstiprināja un vadību ieguva lietuvieši. Tomēr TENAX ātri spēli izlīdzināja, un no puslaika vidus paši izvirzījās vadībā. Metodiski palielinot pārsvaru, pirmās 30 minūtes dobelnieki pabeidza 17-10 savā labā. Otrajā spēles daļā nekādi brīnumi nenotika. Puslaika vidū TENAX iekrāja 10 vārtu pārsvaru. To veicināja gan cieša aizsardzība, gan vārtsarga Artūra Kuģa teicamais sniegums. Beigās mūsējiem pārliecinoša uzvara pār Kauņas klubu 31-22, un vieta pusfinālā bija rokā. TENAX labā visvairāk 7 vārtus guva Ņikita Pančenko.

Intervija - Artūrs Kuģis, "TENAX Dobele" vārtsargs

Pēc divām nedēļām finālčetrinieka turnīrā Igaunijas pilsētā Polvā TENAX pusfinālā pretī stāsies "Viljandi" handbolisti.