"Ezerzeme/DU" nodrošina vietu Latvijas volejbola čempionāta finālā

Latvijas volejabola čempionātā "Ezerzeme"/"Daugavpils Universitāte" pirmā nodrošinājusi vietu finālā. Divās spēlēs pārspēta "Piejūra"/Murjāņu Sporta Ģimnāzija komanda. Par spēli stāsta Lotārs Zariņš.

Spēli labāk iesāka mājinieki. Liels atbalsts "Piejūra"/MSĢ komandai bija pludmales volejbolists Kristians Fokerots. Pie rezultāta 7-2 viņš bija guvis četrus punktus un veici vienu bloku. Mača turpinājumā pieredzējušie "Ezerzeme"/"DU" panāca gados jaunos spēlētājus un pirmo setu noslēdza ar uzvar 25-18, panākums viesiem arī otrajā setā ar četru punktu pārsvaru. Noslēdzošajā setā mājinieki sadeldēja viesu pārsvaru, bet nespēja panākt uzvaru. 14 punktus uzvarētāju labā guva Antons Nazarovs.

Intervija - Antons Nazarovs, "Ezerzeme/DU" spēlētājs

Sērijā līdz divām uzvarām panākums "Ezerzeme"/"DU", kas finālā centīsies aizstāvēt pērn iegūto čempiontitulu.