"Mogo/LSPA" sakauj "Kurbadu" un otro gadu pēc kārtas iekļūst OHL finālā

Kurbada vēlmi pagarināt šo pusfinālsēriju pret Mogo pamatīgi sarežģīja jau pats spēles sākums – uzdāvināts vairākums Mogo. Latvijas vicečempioni šādu iespēju garām nelaida, vairākumā Kārlis Ozoliņš ripu meta jau teju tukšos vārtos. Arī otros vārtus Mogo izspēlēja skaisti, Reinis Virsnītis eleganti piespēlēja Normundam Vibānam un 2:0. Kurbada cerības atkārtot 2017. gada finālsēriju, kad atspēlējās no 0-3 sērijā sagruva otrajā trešdaļā – visupirms pamatīgi kļūdījās vārtu vīrs Fjodors Agaņezovs, bet Vibāns nokārtoja 4:0. Pēdējā periodā Kurbads glābās, cik spēja, atspēlēja divus vārtus, bija tuvu arī trešajiem vārtiem, bet tiesneši lēma, ka ripa tomēr nebija pabijusi vārtos un loģiska Mogo uzvara ar 4:2, sērijā 4-0.