Latvijas futbola Virslīgas spēle FS "Jelgava" - BFC "Daugavpils"

Pirmās kārtas spēle Jelgavā starp mājiniekiem un Daugavpils futbolistiem, pārāk saistoša neizvērtās. Abu komandu spēku samēri ir diezgan līdzīgi, tāpēc spēle vairāk ritēja laukuma centrā bez bīstamiem momentiem. Pirmā puslaika 29.minūtē otro dzelteno kartīti nopelnīja Oloko Ede un jelgavnieki palika mazākumā. Pēc tam daugavpilieši ieguva pārsvaru, bet tik un tā mājinieku vārtsargam Vjačeslavam Kudrjavcevam darba nebija daudz. Otrajā puslaikā nekas nemainījās, bet vārtu guvuma kā nebija, tā nebija. Jelgavas futbolisti spēlēja uz ātriem pretuzbrukumiem un pašās spēles beigās izveidoja divas izdevības jau pie viesu vārtiem, bet Ikuto Gomi sitienu atvairīja daugavpiliešu vārtsargs Frenks Orols. Spēlē tā arī beidzās, kā sākās 0-0.

Intervija - Armands Pētersons, FS "Jelgava" aizsargs

Rīt notiks divas atlikušās Virslīgas 1.kārtas spēles, kur Grobiņa spēlēs pret Riga FC, bet Metta pret Valmieras futbolistiem.