Valmierā aizritējis Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās

Noslēdzies Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās, kurā Oskars Grava laboja Latvijas rekordu 200 metros. Par sacensību otro dienu no Valmieras ziņo mūsu korespondents Normunds Melderis.

Latvijas čempionāta otrā diena atnesa jaunu valsts rekordu. 200 metru distancē vīriešiem to uzstādīja Oskars Grava, kurš finālā finišēja pēc 21,19 sekundēm

Intervija - Oskars Grava, Latvijas rekordists 200 m telpās

Dāmām 200 metros nenoliedzami galvenā favorīte bija Gunta Vaičule. Viņa arī pārliecinoši uzvarēja. Tomēr rezultāts 24,14 sekundes neapmierināja.

Intervija - Gunta Vaičule, Latvijas čempione 200 m

Augstlēkšanā vīriešiem, pārlecot divu metru un 2 centimetru augstumu, uzvarēja Edvards Leoke. Tikpat spēja otrajā vietā palikušais Anatolijs Šavecs. Toties dāmām, labojot personisko rekordu, ar rezultātu viens metrs un 78 centimetri par čempioni kļuva Kristīne Siksaliete.

Intervija - Kristīne Siksaliete, Latvijas čempione augstlēkšanā

Saistoši ritēja cīņa par uzvaru 800 metru distancē dāmām. Lai arī lielāko skrējiena daļu vadībā bija Līga Velvere, finišā viņu apsteidza Invida Mauriņa – 2 minūtes un 5,80 sekundes.

Intervija - Invida Mauriņa, Latvijas čempione 800 m

Vīriešiem 800 metros nepārspēts palika Ņikita Bogdanovs. 3000 metru distancē čempiones godā tika Evelīna Krista Sitnika. Vēl trīssoļlēkšanā, aizlecot 13 metrus un 31 centimetru tālu, labākā bija Brenda Džiliana Apsīte.