Pasaules čempionāta biatlonā sprints sievietēm

Latvijas sieviešu biatlona līdere Baiba Bendika Čehijā ar karjerā labāko rezultātu sasniedza 5. vietu pasaules čempionātā 7,5 kilometru sprintā. Sieviešu konkurencē nevienai Latvijas biatlonistei tik augstu pasaules čempionātos nekad nebija izdevies tikt.

Sandra Buliņa un Annija Keita Sabule sprintā 93 dalībnieču konkurencē TOP60 neiekļuva un nekvalificējās iedzīšanai.  Sabule šaušanā kļūdījās vienu reizi un ieguva 79. vietu, bet Buliņa nesašāva piecus mērķus un ierindojās 85. vietā.

Visu goda pjedestālu aizņēma Francijas biatlonistes - pasaules čempiones laurus izcīnīja nekļūdīgi šāvusī Žilī Simona, finišējot pēc 20 minūtēm un 7,5 sekundēm. Sudraba medaļu nopelnīja 4,9 sekundes lēnākā Žistīne Brezā-Bušē, bet bronzas laureāte Lū Žanmono čempionei zaudēja 40,8 sekundes. Sudraba un bronzas medaļnieces slēpoja pa vienam soda aplim.