Latvijas sieviešu kausa izcīņas pirmajā pusfināla spēlē "Latgols" ar 33:22 pieveic "Salaspils SS" handbolistes

0.0

Latvijas handbola kausa izcīņā sievietēm noskaidrotas pirmās finālistes. Tās ir Ludzas Latgols handbolistes, kas šodien pusfinālā viesos pārliecinoši pieveica Salaspils komandu. Līdzīga spēle ritēja primās 10 minūtes. Pēc tam jau vadību ieguva latgalietes. Viņas vispirms iekrāja 4, tad arī 7 vārtu pārsvaru. Puslaiks beidzās 13-6 par labu Latgols.

Otrā puslaika sākums pagalam neveiksmīgs bija salaspilietēm, un viešņas jau iekrāja plus 14. Pēdējās minūtēs mājinieces mazliet atspēlējās, bet tik un tā Ludzas handbolistes guva stabilu uzvaru ar 33-22. Uzvarētāju labā visvairāk 7 vārtus guva Madara Cibuļska.